Eladósorban a mindent túlélő Churchillmobil

40 ezer font, vagyis bő 12 millió forint: ennyi lesz a kikiáltási ára december 4-én annak a Daimler DB18 Drophead Coupénak, melyből egykoron maga Churchill integetett. A Historics at Brooklands aukció keretében gazdát cserélő kabriót persze várhatóan ennél jóval magasabb…

Lehetetlen unatkozni gazdagként

Bár a tárgykultúrát sem szabad lebecsülni, a drága holmikkal viszonylag hamar tud telítődni az ember, ha éppen rászakadt az OTP. Élményektől megcsömörleni azonban ennél már sokkal nehezebb - de persze nem lehetetlen - feladat. A mindennapok élvezetesebbé tételéhez járul hozzá…

Jó vétel Elvis Mercedese
Jó vétel Elvis Mercedese

A királyok korán halnak és imádják a Mercedeseket - legalábbis ezt a párhuzamot lehet vonni a huszadik század legnagyobb amerikai és magyar uralkodója között. Igaz, ennél több hasonlóságot nemigen lehet találni Elvis Presley és Mindenki Jimmy-je között, ezt a vonalat azonban…

Zöldségesnek áll a Sotheby’s
Zöldségesnek áll a Sotheby’s

A Sotheby’s nevének hallatán okkal asszociálunk vagyont érő festményekre, kultikus műtárgyakra és egyéb művészeti értékkel bíró ritkaságokra. Semmiképpen nem jut eszünkbe azonban fejeskáposzta, vagy tv paprika - pedig a hír igaz: hamarosan zöldségesnek áll a…

Vennél Lehman Brothers ereklyéket?

Ha valaki korábban nem is ismerte, szűk két évvel ezelőtt garantáltan megtanulta a Lehman Brothers nevét. A pénzintézet 2008 szeptemberi bukásától datálható a világgazdasági válság, noha közgazdászok utólag már millió figyelmeztető jelet látnak. A Wall Street egykori…

burzsuj_bw_logo-h240.png

A név kötelez? Ósdi jelszó. Inkább talán a pénz kötelez. Mégsem mindegy, hogy mire költesz, ha már egyszer szert tettél egy komolyabb vagyonra. A többség számára csupán alig ismert életvitelbe próbálunk meg bepillantást engedni, ami Magyarországon a mai napig tabu témának számít. Hisszük, hogy érdekes, kevéssé, vagy egyáltalán nem ismert hírekkel tudunk szolgálni, amik nem merülnek ki a Swarovski kristályban és az aranyozott sokmilliós iPhone-ban.
Lemaradtunk valamiről? Írd meg!

instapromo3.png

Címkék

abramovics (10) airfrance (11) ajándék (12) alkohol (10) amerika (101) andrássy (53) anglia (39) angol (11) apple (10) arab (12) armani (18) aukció (66) autó (99) ázsia (14) balc (39) befektetés (13) bentley (18) bor (31) brit (20) budapest (94) bugatti (15) burberry (15) burzsuj (167) bútor (10) chanel (11) christies (13) design (13) divat (79) dubai (14) ékszer (13) érdekesség (254) étterem (39) felmérés (55) ferrari (41) forbes (38) francia (53) gasztro (15) gasztronómia (33) golf (14) gucci (16) hajó (59) harrods (11) hermes (23) hotel (93) india (13) ingatlan (221) ital (13) jacht (61) játék (13) jóhely (12) jótékonyság (18) karácsony (24) kína (53) könyv (13) kutatás (11) kutya (10) lamborghini (16) legdrágább (17) leggazdagabb (10) lista (69) london (61) louis (11) louisvuitton (44) luxus (21) lv (14) lvmh (30) magánrepülő (10) magyar (141) magyarország (10) milliárdos (22) mobil (11) moszkva (11) művészet (11) newyork (39) nyaralás (10) nyc (28) olasz (57) olaszország (12) óra (78) orosz (59) parfüm (10) párizs (21) pezsgő (10) porsche (14) prada (11) rekord (11) repülés (20) repülő (34) repülőgép (17) rollsroyce (22) samsung (15) sothebys (20) svájc (17) szálloda (64) sziget (21) tagheuer (10) társadalom (10) telefon (32) toplista (11) turizmus (86) usa (56) utazás (109) versace (11) vertu (19) vonat (11) vuitton (10) yacht (10) +
süti beállítások módosítása